Kviečiame dalyvauti forume senjorams „Būkime veiklūs“
Kviečiame dalyvauti forume senjorams „Būkime veiklūs“
 

Bukime veiklus Programa Lapkričio 26 d. 11 val. kviečiame visus brandaus amžiaus žmones, ieškančius aktyvaus gyvenimo būdo, naujų patirčių, ateiti į mūsų biblioteką ir nuotoliniu būdu stebėti forumą senjorams „Būkime veiklūs“.

Tai pirmas tokio pobūdžio renginys! Pamatysite ir išgirsite visą žvaigždyną Lietuvoje senjorų labui dirbančių žmonių, kurie kalbės apie savo veiklas ir projektus.

Organizatorių tikslas – atskleisti vyresnio amžiaus žmonėms potencialą, parodyti, kad amžius neturi jokių ribų ir, kad pradėti naują veiklą – nėra „misija neįmanoma“.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 694 44208 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Dalyvių skaičius ribotas. Forumą stebėti galėsite Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos II a. Skaitykloje, J. Radvilos g. 3, Biržai.

Beje, forumą galima žiūrėti ir iš namų, tačiau tada jo kaina 19 eurų, bibliotekoje – nemokama. Jei norite prisijungti iš namų, bilietą galite įsigyti ČIA.