Deborah Ward - Aš esu jautrus. Pažink ir pamilk savo prigimtį

Saviugdos knygų autorė Deborah Ward teigia, kad didelis jautrumas yra ne prakeiksmas, o vertingas apdovanojimas. „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ – atsiminimų, mokslinių tyrimų ir patarimų rinkinys, kuris padės suprasti, kaip jautrumą galima paversti didžiuliu privalumu.
Knygos aprašyme autorė klausia, ar esate jautrus. Jei taip, tai turbūt pastebėjote, kokia bauginanti vieta yra pasaulis. Triukšmas, skubėjimas, stresas – greitai pradedate dairytis ramios ir tylios aplinkos. Jūsų pojūčiai dažnai yra per stipriai stimuliuojami, esate empatiškas, jaučiate kitų skausmą ir aplinkinių poreikius iškeliate aukščiau savęs. Atpažįstate? Taip, jūs esate jautrus. Kaip ir knygos „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ autorė Deborah Ward.
Deborah Ward – jautri asmenybė, o jos kuriamas tinklaraštis padėjo tūkstančiams skaitytojų geriau suprasti ir valdyti savo hiperjautrumą. Šiame prisiminimų ir praktinio vadovo derinyje autorė dalijasi savo, kaip itin jautraus asmens, kelione nuo vaikystės iki pilnametystės, nuo asmeninių santykių iki karjeros kūrimo.
Deborah Ward patirtis, susijusi su per intensyviu aplinkos poveikiu, žemos savivertės įveikimu, bendravimu, santykių užmezgimu bei komforto ieškojimu, padės skaitytojams susitvarkyti su savo emocijomis. Kiekviename knygos „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ skyriuje autorė pateikia pratimų rinkinį, kurie paguos, nuramins ir įkvėps.
Saviugdos knyga „Aš esu jautrus: pažink ir pamilk savo prigimtį“ skaitytojus veda į suvokimą, kad gyventi tyliai ir slėptis baimėje tikrai skirta ne jiems. Taip pat, neprivalote stengtis tapti panašiais į kitus ir nei vienas iš mūsų neturi užgniaužti savo tikrosios prigimties. Būti itin jautriu sunku, tačiau tai yra dovana.