Ignas Staškevičius - Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės

Igno Staškevičiaus knygoje „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ skaitytojai ras interviu su įvairiais lietuviais ar lietuvių kilmės žmonėmis, skirtingose srityse garsinančiais mūsų šalį. Dalį pokalbių galėjote rasti autoriaus tinklaraštyje „Maratono laukas“, tačiau interneto formatas nedėkingas ilgiems tekstams, todėl knygoje – nesutrumpinti, pilni, nepaprastai įdomūs pokalbiai.
Publicistinės knygos „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ pašnekovai – labai įvairūs žmonės, kuriuos Ignas Staškevičius 2016-2020 metais kalbino gyvai. Vieni pokalbiai vyko Lietuvoje, kiti – toli už jos ribų. Susitikimuose dažniausiai skambėjo lietuvių kalba, o dalį pašnekesių teko išversti iš anglų ar rusų kalbų.
Ignas Staškevičius savo pašnekovams klausimus suformulavo taip, kad jie savo pasisakymais tarsi diskutuotų su kitais, jiems nematomais, knygos veikėjais. Todėl skaitytojas gauna progą į tą patį reiškinį žvilgtelėti keliais skirtingais kampais. Interviu temos – įvairios. Iškilios asmenybės apsvarstė svarbiausias žmogaus vertybes, kalbėjo apie kasdienybės smulkmenas, dalijosi nuomonėmis apie aktualius reiškinius, patirtimis ir prisiminimais apie mūsų šalies praeitį.
Leidinio „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ pašnekovai – politikai, dvasininkai, medikai, filosofai, menininkai. Geriausi savo srities specialistai. Knygoje perskaitysite Vytauto Landsbergio, fotografų Antano Sutkaus ir Rimaldo Vikšraičio, aktorės Rutos Lee, profesorės Irenos Veisaitės, krišnaitų dvasininko Šatakulos das, filosofo Alphonso Lingio, džiazo atlikėjo Vladimiro Tarasovo ir kitų ypatingų asmenybių mintis.
„Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ – intelektuali knyga, tuo pačiu kurianti jaukią pokalbio atmosferą.