Angela Marsons - Sutrupinti kaulai

Kriminalinių romanų žanro karalienė Angela Marsons tęsia knygų seriją apie atšiaurią detektyvę Kimą Stoun ir jos tyrėjų komandą. „Sutrupinti kaulai“ – jau septintoji dalis, kuri skaitytojų apžvalgose įvardijama, kaip pranokstanti visas ankstesnes. Narpliodama nusikaltimą Kima rizikuoja išduoti savo pačios paslaptis. Kokią auką detektyvė pasiryš sumokėti, kad sustabdytų serijinį žudiką?
Detektyvas „Sutrupinti kaulai“ vėl suveda skaitytojus su jau pamilta, Kimos Stoun vadovaujama komanda, kuri pradeda tirti du nusikaltimus: žiauriai sužalotos prostitutės žmogžudystę ir aplinkybes, kuriomis šaltą Kalėdų dieną ant nuovados slenksčio atsirado trijų mėnesių, gerai prižiūrėtas kūdikis.
Kurį laiką priversta pasirūpinti apleistu mažyliu, Kima mintimis nusikelia į savo klaikią vaikystę. Deja, monstrai iš jos praeities atseks ir iki pat šių dienų tyrimų ir privers detektyvę stoti į akistatą, kuri gali baigtis mirtimi.
Kol tyrėjai pasidalinę aiškinasi abi bylas, nužudomos dar trys sekso paslaugų teikėjos. Akivaizdu, kad pirmoji žmogžudystė nebuvo vienkartinis smurto proveržis. Gerokai stipriau sužalotas aukas nužudė ta spats žudikas. Detektyvų komanda leidžiasi nusikaltimų pėdsakais, kurie sluoksnis po sluoksnio atskleidžia tamsų šiuolaikinės vergijos ir prekybos žmonėmis pasaulį. Yra manančių, kad prostitučių nužudymai neturėtų būti svarbiausias policijos darbo prioritetas, tačiau Kima su savo komanda atsisako pritarti tokiai nuomonei ir ryžtingai ieško žudiko. „Sutrupinti kaulai“ – ne tik lūžusių kaulų, bet ir sudužusių gyvenimų istorija.
Skaitytojai pastebės, kaip pamilti ir gerai išvystyti knygos veikėjai auga su kiekviena nauja rašytojos Angelos Marsons serijos dalimi. Visos autorės kuriamos istorijos yra įtemptos ir greito siužeto, o personažai stiprūs ir simpatiški – vienas malonumas skaityti!
Angela Marsons – populiari Jungtinės Karalystės rašytoja. Šiandien jos knygas apie Kimą Stoun atsiliepimuose skaitytojai nuolat giria, tačiau į leidėjų duris autorė beldėsi ilgai ir nesėkmingai. Daugiau nei dvidešimt kartų ji sulaukė neigiamo atsakymo ir galiausiai autorė savarankiškai išleido pirmas tris elektronines knygas. Didžiulis skaitytojų susidomėjimas, pagaliau, atvėrė kelią į tradicinę leidybą. Dažniausiai knygose nagrinėjamos temos: socialinės ir psichologinės problemos, vaikystės traumos, prekyba žmonėmis ir kt. Kurdama istorijas autorė atlieka tyrimus ir gilinasi į aprašomų dalykų detales. Šiuo metu rašytoja yra sukūrusi jau trylika detektyvinių istorijų.