Kristin Hannah - Tikrosios spalvos

„The New York Times“ bestselerių autorės Kristin Hannah romanas „Tikrosios spalvos“ yra šilta, jautri ir graudinanti istorija. Nepamirštami veikėjai jau tapo rašytojos prekiniu ženklu. Šį kartą Kristin Hannah pasakoja apie vieną šeimą ir tris seseris, kurių tvirtą pasaulį skaldo pavydas bei išdavystės.
Henris Grėjus po žmonos mirties paniro į alkoholį ir nelabai rūpinasi trimis paauglėmis dukromis. Tačiau visada nori, kad viskas būtų pagal jo valią. Seserys kabinasi viena į kitą ir iš visų jėgų kuria artimus ryšius, kurių, atrodo, niekas negali suardyti.
Vyriausioji sesuo Vinona siekia tėvo pripažinimo ir tampa sėkminga advokate, tačiau gyvenime ji savimi itin nepasitiki, o stresą malšina valgymu. Aurora – vidurinėlė visada besistengianti užglaistyti nesutarimus, ištekėjusi už nuobodaus, tačiau „saugaus“ vyro. Vivi Ana – gražuolė, tėvo numylėtinė, geros širdies naivuolė, visada skubanti pirma ištiesti pagalbos ranką. Tvirtus seserų santykius suardo miestelyje pasirodęs naujokas. Netrukus ramų gyvenimą sukrečia ir žmogžudystė...
Romane „Tikrosios spalvos“ yra visko: nuo draudžiamos meilės, paauglių santykių, pykčio, siužeto posūkių, sudėtingų ryšių šeimoje, iki žmogžudystės, klaidingų įsitikinimų ir laisvės. Netektys ir atleidimas – kertinės temos. Kristin Hannah romanas neabejotinai paliečia širdį. Skaitytojai apžvalgose įspėja, kad jautrus pasakojimas lengvai išspaudžia ašarą. Knyga rekomenduojama gerų šeimos istorijų gerbėjams, taip pat visiems, kurie turi brolių ar seserų.Rašytoja Kristin Hannah savo romanuose dažniausiai rašo apie įvairias socialines problemas, šeimų santykius, skaudų likimą ir nepaprastas personažų patirtis. Pasaulyje autorė išgarsėjo romanu „Lakštingala“, kurį palankiais atsiliepimais įvertino ir Lietuvos skaitytojai. Knyga išversta į daugiau nei keturiasdešimt kalbų.