Oyinkan Braithwaite - Mano sesuo, serijinė žudikė

Šioje daugialypėje istorijoje pinasi trilerio, komedijos, siaubo ir psichologinio romano žanrai. Knygoje pasakojama apie dvi seseris ir keistus jų santykius.
Kai Kordetės vakarienę nutraukia jos sesers Ajulos skambutis, ji puikiai žino, ko iš jos tikimasi: baliklio, guminių pirštinių, plieninių nervų ir stipraus skrandžio. Tai jau ne pirmas atvejis, kai Kordetei tenka sutvarkyti Ajulos padarytą netvarką. Netvarką atsiradusią po to, kai ji nužudo eilinį savo vaikiną, vos šis bent kažkuo neįtinka. Kordetė jau žino geriausius kraujo valymo būdus, o jos bagažinė pakankamai talpi kūnui.
Taip, Kordetė turėtų kreiptis į policiją. Ir dėl teisingumo, ir dėl grėsmės Nigerijos vyrų gyvybei, tačiau ji myli savo seserį, o visi žino, kad šeima yra prioritetas. Geroji sesuo visada pasirengusi iškuopti jaunėlės jovalą, bent iki tol, kol ši pradeda susitikinėti su gydytoju. Tuo pačiu, kurį Kordetė jau senokai slapta įsimylėjusi ir nėra pasirengusi pamatyti kraujo klane, su iš nugaros styrančiu peiliu.
„Mano sesuo, serijinė žudikė“ – juodas, klampus, komiškas romanas apie kraujo ryšius ir šeimos santykius. Tai gerokai gilesnė knyga, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Siužetas neleis nuobodžiauti, o veikėjų elgesys vers spėlioti, kuri sesuo ta geroji. O gal nei viena?