Suzanne Collins - Pavojinga meilė

Jaunimui skirtame distopiniame romane „Pavojinga meilė“ rašytoja Suzanne Collins tęsia neįtikėtino populiarumo sulaukusią istoriją, kuri prasidėjo knygoje „Bado žaidynės“. Skaitytojai vėl susitiks pamiltus veikėjus Keitnę ir Pitą. Laukia dar daugiau veiksmo, pavojų, moralinių dilemų ir netikėtų siužeto vingių.
Pirmoji serijos dalis „Bado žaidynės“ nukėlė į Panemo valstybę, įsikūrusią ant JAV griuvėsių. Dvyliką apygardų valdo Sostinė, besimaudanti turtuose ir pertekliuje, kai tuo tarpu šalies gyventojai skursta ir miršta iš bado. Siekdama priminti žiauriai numalšintą maištą, Sostinė kasmet rengia išlikimo žaidynes, kuriose privalo dalyvauti po vieną vaikiną ir merginą iš kiekvieno rajono. Tik vienas gali likti gyvas, tačiau Keitnės apsukrumo dėka organizatoriai turėjo pakeisti taisykles ir paskelbti du nugalėtojus. Šie įvykiai pradėjo grandininę reakciją, kurios niekas negalėjo numatyti.
„Pavojinga meilė“ tęsia įvykius po kelių mėnesių. Keitnė su Pitu grįžta namo. Atrodo turėtų džiaugtis, kad susitiks su šeima ir geriausiu draugu Geilu, o jų gyvenimo sąlygos ženkliai pagerės. Tačiau Kapitolijus griežia dantį už apgavystę. Pati to nenorėdama Keitnė tampa sukilimo simboliu, prezidentas Snou grasina pakenkti merginos artimiesiems, jei ji nepadės numalšinti neramumų. Tik įtikinamai vaidindama meilę Pitui mergina gali išgelbėti brangių žmonių gyvybes. Negana to Sostinė paskelbia, kad šių metų jubiliejinėse Žaidynėse susigrums ankstesni nugalėtojai.
Knygos veikėjams teks išpainioti tarpusavio santykius, išgyventi Sostinės parengtus smūgius bei likimo išbandymus ir pasipriešinti priespaudai. Ar jiems pavyks?