Adele Parks - Sėkmės kaina

Ar kada pagalvojote, ką darytumėte, jei laimėtumėte daugybę milijonų? Pirktumėte sportinį automobilį? Dvarą? Aukotumėte labdarai? Pinigais apdalintumėte draugus? Psichologinių trilerių žanro karalienė Adele Parks knygoje „Sėkmės kaina“ įtaigiai vaizduoja, kaip pinigai viską keičia. Ir nebūtinai į gerą.
Leksė ir Džekas, kartu su Pirsonų ir Hitkotų šeimomis, jau penkiolika metų sėkmę bando loterijoje. Jie visada naudoja tuos pačius šešis skaičius, o šeimyninių susitikimų metu aptaria vaikus, santykius, karjeras ir visada pasvajoja, ką veiktų su krūva pinigų.
Vieno nesutarimo metu loterijų sindikatas subyra, bet Leksė su Džeku vis tiek perka bilietą, naudoja tradicinius skaičius ir laimi. Pirsonai ir Hitkotai jaučiasi nusipelnę dalies loterijos prizo, tačiau draugai nepasirengę taip paprastai dalintis. Penkiolikos metų draugystė lengva ranka nubraukiama. Skirtingai į laimėjimą reaguoja ir Leksė su Džeku. Ar krūva pinigų pakiš koją ne tik draugystei, bet ir šeimos santykiams? Knygoje tyrinėjama žmogaus prigimtis, pavydas, išdavystė ir kitos netikėtai atėjusių turtų pasekmės, kurios silpniems žmonėms gali būti pražūtingos.
„Sėkmės kaina“ – trileris, kuriame sutiksite simpatiškus ir atstumiančius veikėjus, turinčius savų paslapčių ir svajonių. Iš pažiūros paprastą siužetą Adele Parks supynė į intriguojančią istoriją, kuri neleidžia atsitraukti. Melo, godumo ir susipynusių paslapčių mastas auga ir gniaužia kvapą.
Trileris „Sėkmės kaina“ – puiki santrauka to, ką pinigai gali padaryti žmonėms ir jų santykiams bei kaip jie gali ir padėti, ir sunaikinti.