Susitikimas su Mariumi ČEPULIU: žymiu fotografu, rašytoju ir gamtos mylėtoju
Data: 2023-11-10, 16:30 - 18:00

Pyragų dieną ir šiais metais Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka kviečia pažymėti drauge! O, kad ji būtų prasminga ir turininga – lapkričio 10 d., penktadienį, 16.30 val. ne tik bibliotekininkų pyragus ragausite, bet ir dalyvausime naujausios Mariaus Čepulio knygos „Ana konda?“ pristatyme.

Knyga skirta visai šeimai. Ją skaitydami leisitės į kelionę po laukinę gamtą susipažinsite su daugybe gyvūnų nuo pačių mažiausių iki tikrų milžinų, kurie gali mums įkąsti, įspirti, mus nudilginti ar kitaip sužaloti. Gausiai paties autoriaus darytomis nuotraukomis iliustruota knyga padės pažinti ir geriau suprasti laukinius gyvūnus bei išmokti išvengti pavojų su jais susidūrus.

Renginys NEMOKAMAS. Tačiau, kaip ir pernai, renginio metu Viešoji biblioteka kvies aukoti lėšas, gyvūnų maisto ar higienos prekes Biržuose veikiantiems gyvūnų globos namams „Vizgis“, taip įprasminant Pyragų dieną. Visi norintys prisidėti prie paramos „Vizgiui“, tačiau negalintys dalyvauti renginyje, kviečiami nuo spalio 9 iki lapkričio 10 d. atnešti gyvūnų maistą, higienos prekes į Viešąją biblioteką. Specialią dėžę rasite I a. fojė.

Tad labai kviečiame dalyvauti ir prasmingai praleisti penktadienio vakarą!

*Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 P  A  T  K  P  Š  S