• Vasario mėnesio renginiai

  2018/02/07

   

  Vartotojų aptarnavimo skyriuje vasario mėnesį veiks paroda „Ką pasakoja XX a. spaudiniai“ (atsakinga vyr. bibliotekininkė Ž. Užubalienė).

  Vartotojų aptarnavimo skyriuje vasario mėnesio pabaigoje veiks kraštotyros paroda „Jie būtų šventę 100 metų“ (atsakinga vyr.. bibliotekininkė L. Prunskienė).

  Skaityti daugiau...
 • Ką įdomaus perskaitėte praėjusiais metais?

  2018/01/29

  Kviečiame visus mokinius nuo 1 iki 12 klasės prisiminti penkias pačias geriausias 2017 m. perskaitytas knygas ir užpildyti trumpą apklausą.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į rytmetinius skaitymus

  2017/11/30

  Vaikų literatūros skyrius kviečia ikimokyklinio amžiaus vaikus ir 1-2 klasių mokinius į rytmetinius skaitymus, vyksiančius kiekvieną trečiadienį (Jums patogiu laiku). Juose ne tik garsiai skaitysime, bet ir piešime, diskutuosime.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame pažinti Joną Meką per jo laiškus motinai ir fotografijas

  2017/12/01

  Kūrėjo brolio Petro Meko dukros Edita Rubinienė ir Ina Guogienė išsaugojo laiškus ir nuotraukas, brolių Jono ir Adolfo Mekų siųstas motinai Elzbietai Mekienei iš JAV į gimtąjį Semeniškių kaimą. Moterys šiuos dokumentus paskolino Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešajai bibliotekai. Kviečiame susipažinti su jais bibliotekos skaitmeninėje kolekcijoje.