Irena Buivydaitė - Mėnesiena ir tu

Irena Buivydaitė – viena populiariausių Lietuvos rašytojų. Jos romanai, dažniausiai nagrinėjantys žmonių santykius, itin mėgiami skaitytojų, o LATGA duomenimis autorės knygos yra vienos skaitomiausių bibliotekose – per metus paimamos keliolika tūkstančių kartų. Todėl, tikime, visus gerbėjus pradžiugins naujas romanas „Mėnesiena ir tu“, kuriame pagrindinė veikėja bando rasti atsakymą į klausimą, ar būna idealių šeimų.
Gabija ir Ugnius planavo atostogas egzotinėje šalyje, tačiau tarsi perkūnas iš giedro dangaus vyras pareiškė, kad santykiuose reikia padaryti pertrauką. Pritrenkta Gabija, kartu su dukra išvažiuoja į tėvų namus atokioje ir ramioje vietoje. Nedidelis miestas, ežeras ir inteligentiškų tėvų draugija turėjo padėti išsigydyti širdies žaizdas bei nuspręsti, ką daryti toliau. Gabija visada svajojo sukurti tokius santykius, kokius nuo vaikystės matė savo šeimoje.
Tačiau tobulų santuokų nebūna. Tuo moteris įsitikina, kai jos dukra randa seną nuotrauką. Kokias paslaptis slepia Gabijos tėvai? Bandydama išsiaiškinti nutylėtas savo gimimo aplinkybes jauna moteris priversta pagalvoti ir apie savo santuokos trūkumus bei atleidimą.
Irena Buivydaitė romane „Mėnesiena ir tu“ nagrinėja vyrų ir žmonų bei tėvų ir vaikų santykius.
Idealių santuokų nebūna, bet ar tai užkerta kelią laimei? Įtraukiantis ir gyvenimiškas siužetas, gyvi personažai ir talentas pasakoti šią knygą neabejotinai pavers dar vienu
autorės bestseleriu.