A.R. Torre - Pražūtingos mintys

A.R. Torre psichologinis trileris „Pražūtingos mintys“ suveda su dviem moterimis – Ket ir Nina, – pakliuvusiomis į toksiško pavydo pinkles. Skaitytojų laukia įtampa, greitas siužetas, veikėjai, turintys ką slėpti bei nuožmus, nuodingas pavydas.
Veiksmas vyksta tobulame miestelyje, kuriame įprasta draugauti su visais kaimynais. Kai čia atsikrausto naujokai Raideriai, senbuvė Ket Vintrop juos pasitinka su šypsena.
Ket gyvena tobulą gyvenimą su savo seksualiu ir ją dievinančiu vyru Viljamu. Moteris leidžia dienas ilsėdamasi savo prabangiame name, plepėdama su draugėmis ir pirmininkaudama kasmetiniam bendruomenės renginio organizaciniam komitetui. Vis dėlto, pasislėpusi po šiuo tobulai nugludintu paveikslu, Ket saugo paslaptį, galinčią sudrebinti šį gražų pasaulėlį.
Nina – naujoji kaimynė – nori to, ką turi Ket. O jei tiksliau – Viljamo, kuris taip noriai aprūpina savo žmoną meile ir materialinėmis gėrybėmis. Nina veikia apskaičiuotai. Ji pradeda konsultuoti Viljamo įmonę, o jos atsikraustymas į kaimynystę taip pat nebuvo atsitiktinis. Nina greitai įsiterpia į Ket šeimos gyvenimą ir santuoką.
A.R. Torre puikiai įvaldė psichologinio trilerio žanrą. Knygoje „Pražūtingos mintys“ ji neįtikėtinai taikliai perteikia veikėjų vidinių dialogų ir išorinio elgesio priešpriešą. Įtaigus ir bauginantis trileris atskleidžia tamsiausias žmonių savybes. Kiek ilgai Ket ir Nina tęs konkurencijos bei pavydo šokį?
Knyga prasideda prologu, kuriame detektyvas apklausia Niną dėl pasikėsinimo nužudyti savo vyrą. Taigi, skaitytojai žino, kur link viskas eina, tačiau kuo viskas baigiasi? Neabejokite autorės A.R. Torre talentu!